Inzerce


Do našeho týmu FortMedica ORL v Praze přijmeme ORL lékaře/lékařku s možností flexibilního úvazku dle Vašich potřeb.

JAK BUDE VYPADAT VAŠE PRÁCE?
  • Práci ve všeobecné ORL ambulanci Vám asi nemusíme dlouze představovat. V případě zájmu se můžete zapojit také do operativy na sále jednodenní chirurgie nebo se věnovat specializacím ve vestibulární a tinnitus diagnostice, laryngologii nebo spánkové medicíně.
  • Délka úvazku i ordinační hodiny jsou také na Vašich potřebách.
  • Při pravidelné spolupráci se můžete těšit na své stálé pacienty a na ordinaci zařízenou a vybavenou dle vašich přání a potřeb.
  • Místo pracoviště je na domluvě. Posilu uvítáme hlavně na pracovištích v poliklinikách Modřany, Budějovická a Kartouzská.
JAK BUDETE ZA SVOU PRÁCI ODMĚNĚNI?
  • Hrubá hodinová mzda atestovaných lékařů začíná od 600 Kč/hod.
  • Hodinovou mzdu doplňujeme výkonovým motivačním ohodnocením (při plném úvazku činí odměna cca 15.000-30.000 Kč měsíčně).
  • Navíc pololetní odměny v závislosti na zisku firmy, věrnostní bonus každých 5 let.
  • Konkrétní výši mzdy a bonusů Vám rádi upřesníme při osobním jednání.

Více informací o pracovní nabídce najdete na našem webu:https://fortmedica.cz/prace-lekar-orl-specialista/

Pracovní uplatnění na částečný úvazek nabízíme i lékařům před atestací.

Zaujala Vás pozice? Neváhejte nás kontaktovat na tel.: 602 381 268, monika.gregorova@fortmedica.cz. Těšíme se na Vás.

Inzerát ve formátu PDF (v příloze).LÉKAŘ/KA ORL AMBULANCE
Do zavedené privátní ORL ambulance v Ústeckém kraji hledáme lékaře/lékařku.
Nabízíme práci v profesionálním prostředí, práci na hlavní pracovní poměr (možnost práce na plný i zkrácený pracovní úvazek), zajímavé finanční ohodnocení. Zajistíme za vás zpracování veškeré administrativy, komunikaci s pojišťovnami, komunikaci s personálem (sestrami atd.). Dále nabízíme také možnost automobilu k soukromým účelům a možnost služebního bytu.
Kontakt: Tereza Maloňová HOFÍREK CONSULTING, tel. 724 502 314, email: malonova@hofirek.czNa prodej zavedená ambulance ORL a foniatrie:

MUDr. Ujčík Petr ORL a foniatrie s.r.o., Jeníkovská 348/17, Čáslav, Středočeský kraj 2. NP přístavby Městské nemocnice Čáslav.
• Založena v roce 1993.
• 40.000 pacientů v kartotéce.
• Smlouvy s pojišťovnami: VZP, ZPMV, ČPZP, OZP, VoZP.
• Plnohodnotný seznam nasmlouvaných výkonů pro ORL a foniatrii, výdej sluchadel.
• Nadstandardní vybavení.
• Možnost konzilií na jednotlivých odděleních v nemocnici.
• 2 klimatizované místnosti, vlastní zázemí, velká uzamykatelná čekárna, celkem 114 m2.
• 60 km z okraje Prahy.
Kontakt: Ing. Klára Frkousová, tel 776 113 329, mail: klara.frkousova@gmail.com
Inzerát ve formátu PDF ke stažení:Nabízím vybavení ORL ambulance včetně audiokomory a mikroskopu. Cena dohodou, mobil 603 445 614.FortMedica hledá lékaře / lékařku do soukromé ambulance v Praze! Chcete být součástí týmu jednoho z největších soukromých ORL pracovišť v ČR a poskytovat prvotřídní péči na moderně vybavených pracovištích? Nabízíme mzdu min. 500 Kč/hod, pololetní odměny, stravenky, 5 týdnů dovolené + 2 sick days, finanční podporu při vzdělávání. V případě zájmu možnost operativy, specializace ve vestibulární diagnostice, laryngologii nebo spánkové medicíně. Místo pracoviště Smíchov, Modřany nebo Budějovická. Jednosměnný provoz bez přesčasů, délka úvazku a ordinační doba dohodou. Více info: https://fortmedica.cz/prace-lekar-orl-specialista. Životopisy nebo doplňující dotazy prosím zasílejte na johana.fortova@fortmedica.cz.Prodám novou učebnici, která je již dávno na trhu rozebraná.
Viktor Lechta a kol. – Terapie narušené komunikační schopnosti (nakladatelství Portál, s.ro., Praha 2005,, 1. vydání) – cena: 509,- Kč + poštovné a balné 120 Kč = 629 Kč.
MUDr. Věra Pokorná, 775 076 144, veradc@centrum.czHledám lékaře/ku do zavedené privatní ORL ambulance v Praze 4, nedaleko stanice metra Budějovická na zkrácený úvazek – 2-3 dny v týdnu. Kontakt. tel. 604 485 899Přijmu lékaře/lékařku do soukromé ORL ambulance v Praze 10 na plný či částečný úvazek.
Nabízím práci v příjemném kolektivu s kvalitním přístrojovým vybavením, velmi dobré platové podmínky, 6 týdnů dovolené a podporu odborného rozvoje. Možnost nástupu ihned, pracovní doba dohodou.V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: orlpraha10@seznam.czSoukromá klinika LOGO s.r.o. přijme pro zavedenou foniatrickou ambulanci v Brně lékaře s atestací z foniatrie nebo z ORL. Nabízíme úvazek 0,6 – 1,0 dle dohody. Ambulance je zaměřena na dětskou klientelu. Požadujeme spolehlivost a zájem o obor. Nabízíme dobré platové podmínky, práci na akreditovaném pracovišti a podporu celoživotního vzdělávání.

Motivační dopis a životopis posílejte na e-mail:logo@logoped.cz.
Kontaktní osoba Andrea Boučková Langerová, telefon: 543 420 666.Publikace autorky MUDr. M. Hofmanové :
„Audiometrie v ORL ordinaci“ (cena 250 Kč.) a
„Závratě v ORL ordinaci“ (cena 300 Kč.)
jsou k objednání na e-mail: publiaudi@seznam.czNestátní zdravotnické zařízení přijme otolaryngologa na částečný i plný úvazek do zavedené ambulantní praxe v Řevnicích u Prahy. Výtečné spojení z Prahy. Vhodné i pro lékaře v důchodovém věku, bonusy, nástup ihned nebo dle dohody.Tel.: 602 275 113; e-mail: rakosnik@uvn.czPoliklinika ambulantních specialistů MEDICO v Praze 4, Jižní Město přijme lékaře – otorhinolaryngologa do velké, dobře vybavené ordinace s kolektivem lékařů. Pracovní doba 6 ordinačních hodin denně, nadstandardní platové podmínky. Možno přijmout i lékaře před atestací.
Informace: ing. Vošahlíková 734 383 984,
email: vosahlikova@medico.cz
nebo vydrova@medico.cz.